Price: $41.390
Original Price: $48.390
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Apricot |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltaje | 3.7 V |
| Largo | 3.2 cm |
| Ancho | 15 cm |
| Altura | 3 cm |
| SKU | sb260106224690337955841 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.